Logo Mult

O MNIE

Nazywam się Tomasz Zaleski i serdecznie witam na mojej stronie. Dokumenty aplikacyjne, ogłoszenia graficzne i kampanie mailingowe to dziedziny, w których posiadam doświadczenie i umiejętności. Chęć tworzenia, wyrażania siebie i pomagania innym daje mi satysfakcję. Dlatego w 2018 roku założyłem stronę MULT.PL stawiając sobie za cel pisanie życiorysów i listów motywacyjnych dla osób poszukujących pracy, projektowanie ogłoszeń zrywek i plakatów ogłoszeniowych oraz świadczenie usług wysyłania mailingu skierowanych przede wszystkim do małych przedsiębiorstw, jednoosobowych działalności gospodarczych i osób prywatnych.

Posiadając duże doświadczenie w pisaniu życiorysów zawodowych i listów motywacyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami pomagam zwiększyć szanse na rynku pracy. Profesjonalne CV tworzone są zazwyczaj na podstawie samodzielnie zaprojektowanych szablonów graficznych. Listy motywacyjne pisane są według ściśle określonego schematu, z którym można zapoznać się na stronie. Moją rekomendacją są setki napisanych dokumentów oraz zadowoleni i powracający klienci.

Ogłoszenia graficzne projektowane są w dwóch rodzajach, jako najczęściej spotykane w przestrzeni publicznej ogłoszenia zrywki z odrywanymi danymi kontaktowymi oraz plakaty ogłoszeniowe. Ogłoszenia mogą być standardowe zaprojektowane wyłącznie z użyciem edytora tekstu oraz graficzne tworzone z wykorzystaniem programu graficznego.

Kampanie mailingowe to oferta skierowana przede wszystkim do niewielkich przedsiębiorstw oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Oferuję stałą współpracę przy wysyłaniu mailingu do odbiorców biznesowych z zachowanie przepisów RODO. W ramach usługi oferuję możliwość stworzenia graficznego szablonu email, który będzie poprawnie wyświetlał się w większości systemów pocztowych.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, uważnie słuchając moich Klientów, służąc im dobrą radą i pomysłami, aby jak najlepiej spełnić ich oczekiwania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą świadczonych przeze mnie usług.

Oferowane usługi

  • Pisanie nieszablonowo wyglądających życiorysów zawodowych zgodnie z obowiązującymi standardami.
  • Pisanie listów motywacyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami pod konkretne stanowisko pracy.
  • Projektowanie ogłoszeń graficznych, takich jak ogłoszenia zrywki oraz plakaty ogłoszeniowe.
  • Pisanie tekstów na zamówienie pod kątem obowiązujących zasad SEO, promujących usługę lub produkt.
  • Wysyłanie mailingów do klientów biznesowych targetowanych według branż, zgodnie z zasadami RODO.
  • Stworzenie graficznego szablonu email, poprawnie wyświetlającego się w większości systemów pocztowych.